NK Paloma Sladki Vrh – NK Asfalterstvo Brus Malečnik (1:5)

28. avgusta, 2019

Članska ekipa je prišla do prve zmage v pokalnem tekmovanju na gostovanju v Sladkem Vrhu. Kljub vročini in močnemu soncu, so naši fantje uspeli stvari postaviti na svoje mesto. Skozi celo tekmo niso dovolili presenečenj in čeprav se je sezona komaj začela kažejo željo po igranju lepega nogometa z veliko posestjo žoge. Prvi polčas se je končal z 0:2, v polno sta merila Janik Kocijan in Luka Ulbin – prav on se je še posebej izkazal v drugem polčasu, saj je zabil še dvakrat. Prvenec je dočakal tudi igralec mladinske ekipe, Jan Weixl! Končni rezultat je tako bil 1:5.

Čestitke fantom in trenerju Borisu Pisniku!

Zapisnik: https://www.mnzveza-mb.si/tekmovanja?sezona=2019&liga=96&kolo=1&podatek=zapisniki

ALI ŽELITE VPISATI OTROKA V NAŠ KLUB?

O klubu

NKMalecnik

Zraven mesta Maribor keži kraj Malečnik, ki mladim nogometašem nudi zelo dobre pogoje za njihov razvoj. Vrhunska igrišča, na katerih lahko trenirajo dopolnjuje močna trenerska ekipa. Mladi, a strokovni in zagnani trenerji omogočajo poleg nogometnega razvoja tudi osebnostno rast otrok, prav tako pa veliko dajo na prijateljstvo,druženje in dobro vzdušje v ekipi.

Vsa vsebina © copyright NK Malečnik. Vse pravice pridržane