DogodkiNovicePOMEMBNO OBVESTILO

12. marca, 2020
Spremembe treningov in tekem zaradi SARS-CoV-2 virusa

Spoštovani nogometaši, starši!

V skladu z navodili vlade, NZS in MNZ Maribor, se zaradi nekontroliranega širjenja Korona virusa do nadaljnega ustavi vsa vadba in treningi v našem klubu. V NK Malečnik se zavedamo, da je zdravje naše največje bogastvo in da moramo v krizni situaciji vsi ravnati odgovorno. Kmalu bomo ponovno skupaj zdravi in srečni!

O vseh nadaljnih aktivnostih vas bomo sproti obveščali.

Športni pozdrav, UO NK Malečnik

Obvestilo MNZ Maribor
Obvestilo NZS

ALI ŽELITE PRIJAVITI OTROKA V NAŠ KLUB?

O klubu

NKMalecnik

Zraven mesta Maribor keži kraj Malečnik, ki mladim nogometašem nudi zelo dobre pogoje za njihov razvoj. Vrhunska igrišča, na katerih lahko trenirajo dopolnjuje močna trenerska ekipa. Mladi, a strokovni in zagnani trenerji omogočajo poleg nogometnega razvoja tudi osebnostno rast otrok, prav tako pa veliko dajo na prijateljstvo,druženje in dobro vzdušje v ekipi.

Vsa vsebina © copyright NK Malečnik. Vse pravice pridržane