NoviceNovo službeno vozilo

22. maja, 2020
Menjava dotrajane Škode Felicia

Na klubu smo veliko dela opravili s pomočjo službenega vozila Škoda Felicia, ki pa je bila že zelo stara. Zaradi tega nam je Avtokomplet Pintarič podaril avtomobil, s katerim bomo še lažje opravljali naloge na klubu.

Iskreno se zahvaljujemo Avtokompletu Pintarič za nesebično pomoč!

ALI ŽELITE PRIJAVITI OTROKA V NAŠ KLUB?

O klubu

NKMalecnik

Zraven mesta Maribor keži kraj Malečnik, ki mladim nogometašem nudi zelo dobre pogoje za njihov razvoj. Vrhunska igrišča, na katerih lahko trenirajo dopolnjuje močna trenerska ekipa. Mladi, a strokovni in zagnani trenerji omogočajo poleg nogometnega razvoja tudi osebnostno rast otrok, prav tako pa veliko dajo na prijateljstvo,druženje in dobro vzdušje v ekipi.

Vsa vsebina © copyright NK Malečnik. Vse pravice pridržane