Novo službeno vozilo

22. maja, 2020
Menjava dotrajane Škode Felicia

Na klubu smo veliko dela opravili s pomočjo službenega vozila Škoda Felicia, ki pa je bila že zelo stara. Zaradi tega nam je Avtokomplet Pintarič podaril avtomobil, s katerim bomo še lažje opravljali naloge na klubu.

Iskreno se zahvaljujemo Avtokompletu Pintarič za nesebično pomoč!

ALI ŽELITE VPISATI OTROKA V NAŠ KLUB?

O klubu

NKM-logo_m

Zraven mesta Maribor keži kraj Malečnik, ki mladim nogometašem nudi zelo dobre pogoje za njihov razvoj. Vrhunska igrišča, na katerih lahko trenirajo dopolnjuje kvalitetna trenerska ekipa. Mladi, strokovni in zagnani trenerji omogočajo poleg nogometnega razvoja tudi osebnostno rast otrok, prav tako pa dajemo velik poudarek prijateljstvu, druženju in dobremu vzdušju v ekipah.

Zadnje novice

Vsa vsebina © copyright NK Malečnik. Vse pravice pridržane