POMEMBNO OBVESTILO

12. marca, 2020
Spremembe treningov in tekem zaradi SARS-CoV-2 virusa

Spoštovani nogometaši, starši!

V skladu z navodili vlade, NZS in MNZ Maribor, se zaradi nekontroliranega širjenja Korona virusa do nadaljnega ustavi vsa vadba in treningi v našem klubu. V NK Malečnik se zavedamo, da je zdravje naše največje bogastvo in da moramo v krizni situaciji vsi ravnati odgovorno. Kmalu bomo ponovno skupaj zdravi in srečni!

O vseh nadaljnih aktivnostih vas bomo sproti obveščali.

Športni pozdrav, UO NK Malečnik

Obvestilo MNZ Maribor
Obvestilo NZS

ALI ŽELITE VPISATI OTROKA V NAŠ KLUB?

O klubu

NKM-logo_m

Zraven mesta Maribor keži kraj Malečnik, ki mladim nogometašem nudi zelo dobre pogoje za njihov razvoj. Vrhunska igrišča, na katerih lahko trenirajo dopolnjuje kvalitetna trenerska ekipa. Mladi, strokovni in zagnani trenerji omogočajo poleg nogometnega razvoja tudi osebnostno rast otrok, prav tako pa dajemo velik poudarek prijateljstvu, druženju in dobremu vzdušju v ekipah.

Zadnje novice

Vsa vsebina © copyright NK Malečnik. Vse pravice pridržane