ZBOR ČLANOV NK MALEČNIK – 30. 11. 2023

31. oktobra, 2023
POMEMBNO!!!
>> ZBOR ČLANOV BO POTEKAL V PROSTORIH KS MALEČNIK-RUPERČE

Na podlagi 26. člena Statuta NK Malečnik IO NK Malečnik sklicuje zbor članov NK Malečnik, ki bo 30. novembra v 2023 ob 19.00 v prostorih NK Malečnik.
Na zboru članov bodo v skladu s Pravilnikom o volitvah izvedene izredne volitve organov NK Malečnik (Izvršni in Nadzorni odbor).

ALI ŽELITE VPISATI OTROKA V NAŠ KLUB?

O klubu

NKM-logo_m

Zraven mesta Maribor keži kraj Malečnik, ki mladim nogometašem nudi zelo dobre pogoje za njihov razvoj. Vrhunska igrišča, na katerih lahko trenirajo dopolnjuje kvalitetna trenerska ekipa. Mladi, strokovni in zagnani trenerji omogočajo poleg nogometnega razvoja tudi osebnostno rast otrok, prav tako pa dajemo velik poudarek prijateljstvu, druženju in dobremu vzdušju v ekipah.

Zadnje novice

Vsa vsebina © copyright NK Malečnik. Vse pravice pridržane