NOV PREDSEDNIK NK MALEČNIK

1. decembra, 2023

V prostorih KS Malečnik-Ruperče je 30. novembra 2023 potekal izredni volilni zbor članov NK Malečnik.
Zbor članov je odločil, da bo prihodnja štiri leta klub vodil Marko Petovar.
Nov predsednik je članom predstavil tudi ključne usmeritve za prihodnja leta.

Ob koncu zbora je sledila tudi prav posebna slovesnost.
Zbor članov je namreč podelil zgodovinski (prvi) naziv »častni član kluba«, ki ga je prejel Franc Duh – Lanca.
Lanca je od začetka delovanja kluba skrbel za številna področja delovanja ter s svojim vestnim in marljivim delom pustil neizbrisljiv pečat v NK Malečnik. Delo v klubu pa bo nadaljeval tudi kot član nadzornega odbora.

ALI ŽELITE VPISATI OTROKA V NAŠ KLUB?

O klubu

NKM-logo_m

Zraven mesta Maribor keži kraj Malečnik, ki mladim nogometašem nudi zelo dobre pogoje za njihov razvoj. Vrhunska igrišča, na katerih lahko trenirajo dopolnjuje kvalitetna trenerska ekipa. Mladi, strokovni in zagnani trenerji omogočajo poleg nogometnega razvoja tudi osebnostno rast otrok, prav tako pa dajemo velik poudarek prijateljstvu, druženju in dobremu vzdušju v ekipah.

Zadnje novice

Vsa vsebina © copyright NK Malečnik. Vse pravice pridržane